website design software
Paka je?dziecka du?a

Mobilna paka jeździecka “L” daje możliwość wygodnego transportu akcesorii jeździeckich na zawody oraz bezpiecznego ich przechowywania w stajniach.

Paka wykonana jest z aluminium pomalowanego proszkowo i posiada kilka komór:

Pierwsza komora nazwana siodłową posiada dwa wieszaki na siodła, oraz dwa wieszaki na derki i czapraki, a  także wieszaki w drzwiach na palcaty i.t.p. W dolnej części komory siodłowej znajduje się komora  przeznaczona na ochraniacze i owijki, której dno jest mocno perforowane , dzięki czemu można po jeździe włożyć mokre ochraniacze, które nie zatęchną i nie wprowadzą wilgoci do komory siodłowej.

Następna komora (boczna) posiada dwa wieszaki na ogłowia, oraz skośne półki na kosmetyki, kopystki i inne przybory pielęgnacyjne. Półki wykonane są tak, żeby ich zawartość pozostała na miejscu podczas transportu.

Kolejna komora przeznaczona dla jeźdźca. Jest ona całkowicie odizolowania od pozostałych komór, a w jej pokrywie, która posiada samohamowne zawiasy  znajduje się lusterko z możliwością ustawiania pod dowolnym kontem.

W tylnej górnej części paki znajdują się kółka połączone za sobą rurką, służącą jako uchwyt transportowy, jak również wieszak na derki. Kółka służą do bez wysiłkowego załadunku paki w pozycji leżącej do samochodu. W połowie pleców zamontowany jest uchylny wieszak na czapraki a z pod spodu paki wysuwa się szuflada. Z prawego boku paki po zwolnieniu blokady wysuwa się automatycznie dodatkowy wieszak na który można np. odwiesić siodło. Paka osadzona jest na czterech kołach z czego dwa ( 260 x 85 ) są pompowane i z łatwością pokonują piaszczyste podłoże. Następne dwa koła są mniejsze, ale za to obrotowe, umożliwiające swobodne manewrowanie .

Przy projektowaniu paki duży nacisk został położony na trwałość konstrukcji, funkcjonalność użytkową oraz ciężar.

Istnieje możliwość wyboru koloru.

Wymiary łącznie z kółkami:

Wysokość 122 cm.

Szerokość 74 cm.

Głębokość 60 cm + kółka 11 cm = 71 cm

Łatwość załadunku i rozładunku pokazana jest na filmie, a rozwiązania techniczne chronione są w europejskim urzędzie patentowym.

Paka wykonana jest z aluminium a jej waga to tylko 30 kg.

 

[O nas] [Przeszkoda treningowa] [Paka jeździecka duża] [Paka jeździecka mała] [Żłób] [Kontakt]