website design software
Paka je?dziecka ma?a

M O B I L N A    P A K A   ,, S ,,

Paka wykonana jest z aluminium pomalowanego proszkowo i posiada dwie komory, które dzięki perforacji są dobrze wentylowane.

Pierwsza komora siodłowa posiada półkę. a pod nią wieszak na siodło z możliwością zamontowania w razie potrzeby dodatkowego wieszaka, oraz wolną  przestrzeń  na  dużo gabarytowe rzeczy jak wiadro, buty i.t.p.

Druga komora posiada wieszak na ogłowię i kantar, oraz półki na kosmetyki, szczotki  i inne akcesoria.

Półki montowane pod skosem uniemożliwiają  wypadanie z nich elementów podczas transportu, gdzie może być wymagane położenie paki na plecach .

Paka osadzona jest na dwóch dużych i szerokich kołach co utrudnia zapadanie się w piaszczystym podłożu, oraz na dwóch mniejszych ale obrotowych, dzięki czemu jest łatwo nią manewrować w stajni.

Dodatkowe dwa koła na plecach znacznie ułatwiają załadunek paki do samochodu, a ich oś służy jako uchwyt do pchania jej lub ciągnięcia, oraz jako wieszak do derek i czapraków. Poniżej uchwytu znajduje się dodatkowo dwupozycyjny wieszak idealny do suszenia ochraniaczy ściereczek i.t.p.

Z prawego boku paki jest wysuwany automatycznie wieszak na siodło, które można powiesić po wyjęciu.

Do paki można dokupić specjalną nadstawkę.

Waga paki to tylko 20 kg.

Gabaryty:

 Wysokość  80,50 cm

 Wysokość z kołami   87 cm

 Szerokość   73 cm

 Głębokość   58 cm

 Głębokość z kołami    68 cm

 

N A D S T A W K A    P A K I    ,, S ,,

Wykonana jest z aluminium pomalowanego proszkowo i posiada cztery przegrody zróżnicowane gabarytowo oraz jedną szufladę . Po bokach ma rączki do jej zdejmowania , przenoszenia i nakładania na pakę małą . Do czterech jej rogów przymocowane są nóżki ustalające położenie nadstawki na pace oraz służące do postawienia jej na podłodze. Dzięki takiemu rozwiązaniu wyjeżdżając na zawody zabieramy tylko to co niezbędne a resztę wraz z nadstawką zostawiamy w stajni.

Waga nadstawki to 13,9 kg

Gabaryty:

Wysokość 60 cm

Wysokość z nóżkami   63 cm

Szerokość  73 cm

Głębokość  58 cm

 

[O nas] [Przeszkoda treningowa] [Paka jeździecka duża] [Paka jeździecka mała] [Żłób] [Kontakt]